Крим

Цілюще повітря, насичене фітонцидами хвойних дерев і ароматами степового і гірського різнотрав'я, ніжне сонце, ласкаве море, легкий прибережний бриз, бездонне небо теплих південних ночей і непередавана атмосфера приморських курортів - все це Крим. А ще незабутній колорит історичних пам'яток, змішання архітектурних стилів, дотик до дивовижного минулого півострова.

Відпочинок в Криму вважався дуже престижним в радянські часи. Але і зараз, вдосталь поїздивши по закордонах, багато з ностальгією згадують милі серцю ПБК і Чорноморське узбережжя Кавказу. А, може, варто купити путівку і махнути в Крим? Природа, клімат, море нітрохи не гірше середземноморських, готелі, санаторії, пансіонати на будь-який смак і гаманець, рідна мова всюди, сервіс підтягується до пристойного рівня і перестає бути «ненав'язливим», ціни приємно дивують.

Неймовірно різноманітний рельєф і мальовничі пейзажі Криму надають чудові можливості для всіх видів відпочинку на свіжому повітрі: гірський туризм, катання на велосипедах, верхова їзда, спелеологія, скелелазіння, дельтапланеризм, підводне плавання, віндсерфінг, водні лижі і навіть гірськолижний спорт.

Послуги пасажирських перевезень надають наші партнери, компанія «Супутник» https://s-putnik.info
Пасажирські перевезення з Одеси до Криму. Відправлення з Одеси щодня о 18-30.
Також можливе перевезення організованих груп пасажирів мікроавтобусами від 8 до 18 місць.

Залиште Ваш номер телефону – і ми зв'яжемося з вами!